Kilka Słów o nas…

MWB-Trans Mariusz Wieczorek to  dynamicznie rozwijająca się firma transportowo – spedycyjna, istniejąca od maja 1998 roku. Zajmujemy się przede wszystkim spedycją i transportem wielkogabarytowym zarówno w kraju jak i zagranica , który realizujemy przy pomocy odpowiedniego, wciąż rozbudowywanego taboru własnych pojazdów o ładowności od 3 do 24 ton, jak również przy pomocy Przewoźników zewnętrznych.

W krótkim czasie pozyskaliśmy liczne grono stałych klientów, którzy docenili naszą szybkość i pewność działania, dobrą organizację, a przede wszystkim elastyczność oraz umiejętność szybkiego rozwiązywania najtrudniejszych nawet sytuacji, które często pojawiają się podczas procesu związanego z transportem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, kładziemy duży nacisk na podnoszenie kwalifikacji i umiejętności personelu. Dzięki temu, oferujemy wysoki standard obsługi naszych Klientów. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i władają następującymi językami: Polski, Angielski, Niemiecki, Rosyjski, Francuski.

Poprzez zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej obsługi dążymy do tego, aby każdy Klient z chwilą powierzenia nam przesyłki mógł poświęcić czas podstawowej działalności swojej firmy, nie martwiąc się dłużej logistyką towarów.
Dostarczymy wszystko od małej kilogramowej paczki, poprzez ładunki drobnicowe, całopojazdowe do ładunków ponadgabarytowych na terenie Polski, Europy i nie tylko

OCHRONA ŚRODOWISKA

    • W naszych działaniach priorytetem jest dbałość o nasze naturalne środowisko. Staramy się minimalizować emisję szkodliwych substancji do atmosfery. Realizujemy to poprzez posiadanie floty pojazdów zgodnych z normami EURO 5 i 6, regularny monitoring miesięcznego zużycia paliwa przez każdy pojazd oraz optymalizację tras transportowych.

NASZA POLITYKA JAKOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA

  • Dążąc do zapewnienia bezpieczeństwa przesyłek naszych klientów, korzystamy z ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego (OCP) oraz odpowiedzialności cywilnej spedytora (OCS) o sumie gwarancyjnej sięgającej 300 000€. Na życzenie klienta oferujemy również możliwość dodatkowego ubezpieczenia CARGO.
  • Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w zaawansowane systemy telematyczne, co umożliwia ciągłe monitorowanie realizacji zleceń transportowych w czasie rzeczywistym.
  • Dla maksymalizacji bezpieczeństwa przewożonych ładunków udostępniamy widoczność naszych pojazdów poprzez platformę Project44SIXFOLD lub razem z DATA 247 poprzez udostępnienie linku śledzenia pojazdu, co daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa oraz przyspiesza przepływ informacji.
  • Jesteśmy zarejestrowani w bazie DiDB – bazie danych udostępnianej przez uczestników rynku logistycznego, rejestrującej wykwalifikowanych i zweryfikowanych kierowców ciężarówek.
  • Przy przewozie ładunków wysokiej wartości korzystamy wyłącznie z autorskiej mapy sieci bezpiecznych parkingów.
  • Nieustannie szkolimy naszych kierowców w zakresie zabezpieczania ładunków, optymalizacji jazdy oraz zachowania bezpieczeństwana drodze.